Hakkımızda

Ürün Kategorileri

Hakkımızda

İlk olarak 1987 yılında iplik ticaretiyle tekstil sektörüne adım atan firmamız, dokuma tezgahı yatırımlarıyla havlu ve bornoz üretimine başlamıştır. Yeni ürünler ile firmanın sürekliliğini sağlamayı ve istihdam oluşturarak bölgemizde ve ülkemizde ekonomik güce destek olmayı ilke edinen firmamız 2004 yılında bünyesinde POTY SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ile ürün yelpazesini genişleterek ihracata adım atmıştır.

Bunların yanı sıra havlu ve bornoz üretimimizde haddimizi aşarak ağaçtan, metalden, kumdan fantastik ürünler üretmek için organik üretim sertifikamız ile Global Organik Tekstil Standartlarında (GOTS) üretim yapmaya başladık. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda bambu, modal, mikro modal ürünlerimizle şirketimizde bir ilke imza attık.

Misyonumuz:
Müşterilerimize zamanında ve uygun fiyata nitelikli ürün temin edip güvenle daha büyük adımlar atarak tekstil sektörüne hizmet vermektir.

Vizyonumuz:
Her zaman ileri teknoloji kullanarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye yükseltmek, tekstil sektöründeki değişimi yakından takip ederek, çağdaş tekstil ürünleriyle rekabet gücünü arttırmak ve global dünyada marka olmaktır.